Nc Bilişim   | Web Tasarım  | E-ticaret  | Çözümleri ®

Antalya Web Tasarım Çözümleri

Antalya Web Tasarım Çözümleri

Antalya Web Tasarım Çözümleri

Antalya web tasarım; Web Tasarımın ne anlama geldiğini ve bu sürece dahil olan tekniklerin neler olduğunu hiç merak ettiniz mi?

İnternete görsel olarak bakmaya alışkınız. Web siteleri, uygulamalar, hizmetler, oyunlar vb., hedef kitlelerine uygun deneyim sağlamak için arayüzlere güvenir. Ancak, tüm bunların çalışması için iyi bir web tasarımı gerekir.

Dijital varlıklarını güçlendirmek isteyenler , herhangi bir girişimde web tasarımının rolünün farkında olmalıdır. Bu tür bilgiler, herhangi bir ürün veya çözüm oluştururken doğru adımlara doğru şekilde öncelik verilmesine yardımcı olacaktır.

Web tasarım nedir?
Web tasarım, web siteleri, uygulamalar ve hizmetler gibi dijital arayüzleri içeren alandır.

Web tasarım uzmanları, web sitelerini programlamak için HTML kodunu ve görsel dilini standartlaştırmak için CSS kullanarak , halk tarafından kullanılacak dijital deneyimler oluşturmaktan sorumludur. Amaç, izleyicilere kaliteli bir deneyim sunmak ve işletmenin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Bu itibarla bir web tasarımcısı, bu işi yapmak için gerekli becerileri kazanmış bir profesyoneldir . Bunlar, web sitesi oluşturmadan mobil uygulama geliştirmeye kadar belirli web tasarım alanlarında uzmanlaşmış olabilir. Her durumda amaç aynıdır: projenin vizyonunu gerçekleştirmek.

Antalya web tasarım neden önemlidir?
Antalya web tasarım, insanların markanızı istediğiniz gibi algılamasına yardımcı olmak için kullandığınız araçtır. Doğru görsel pazarlama stratejisini ve yaklaşımını uygulayarak, işletmeniz doğru kitleyi çekebilecek ve onları müşteriye dönüştürebilecektir.

Tutarlılık sunan ve güven veren bir markayla iletişim kuran kullanıcılar, onunla iş yapmaya daha yatkın oluyor. Net bir web tasarım planı olmadan , iyi bir çevrimiçi varlığın size verebileceği potansiyel sonuçları kaybedersiniz

Bu nedenle, projenizde ihmal edilmesi gereken bir unsuru değildir. Hedef kitleniz tasarımınızın eksik olduğunu söyleyebilecek ve bu korkunç deneyim sayesinde işinizle ilgilenmek istemeyecek. Bunun yerine, web tasarımına uygun değeri veren rakipleri seçeceklerdir.

Bu nedenle nitelikli web tasarımcıları ile çalışmak da önemlidir. Yetenekli bir profesyonel, markanızın neye ihtiyacı olduğunu analiz edebilir ve stratejisine ve hedeflerine sadık kalırken onu görsel olarak tercüme etmek için doğru araçları kullanabilir .

Web sitesi tasarlarken nelere dikkat edilmelidir?
Daha önce de gördüğünüz gibi, web tasarım güçlü bir iş sunumunun parçası olabilir . Ancak, stratejinizin diğer tüm yönleri gibi, planlama ve uygulama aşamalarında doğru kararlara dayanması gerekir. Yanlış seçimler yapmak, tüm çevrimiçi varlığınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Kalitesini garanti altına almak için bir web sitesi tasarlarken belirli faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıda en önemlileri bulunmaktadır.

Estetik
İnsanlar web tasarımını tartıştığında, en çok düşünülen faktör budur. Yine de, önemli olan tek şey bu değil.

Markanızın kimliği, web sitenizin estetiğini belirler ve web tasarımınız tarafından iyi bir şekilde özetlenmelidir. Bu, çevrimiçi varlığınızın renklerinizle, stillerinizle ve hislerinizle eşleştiğinden emin olmanız anlamına gelir. Abartmamaya dikkat edin, çünkü çok fazla unsur ziyaretçinizin deneyimini bozabilir.

Kullanılabilirlik
Gerçek insanların web sitenizi kullanacağını asla unutmayın, bu nedenle web tasarımının iyi bir kullanılabilirliğe sahip olması gerekir. Ancak, bu ne anlama geliyor?

Kullanılabilirlik , birden fazla geçmişe, yaşa ve uzmanlık alanına sahip bir hedef kitle tarafından göz atılabilmesi anlamına gelir. Sadelik, menü ve seçeneklerinizin sayısını azaltmanızı gerektiren en önemli ilkelerinden biridir. Kendinizi ziyaretçinizin yerine koyun ve neyin sezgisel olduğunu düşüneceklerini düşünün.

İçerik Kalitesi
Diğer tüm web tasarım öğeleri iyi çalışsa bile, bu tek başına hiç bir işe yaramaz. Aksine, ziyaretçileriniz neden size gelsin ki?

Bu nedenle pek çok işletme , her zaman insanların okumak ve paylaşmak isteyeceği kaliteli içeriğe sahip olmak için İçerik Pazarlamasını seçiyor . Bu iş, doğru çözümler sunarak sayfalarınızın ziyaretçinizin zamanına değer katmasını sağlamayı gerektirir.

Hız
Web siteniz hızlı yüklenmezse insanların işinizden vazgeçebileceğini biliyor muydunuz? Çalışmalar , göstermiştir ki sayfanızın yüklenme süresi 3 saniye aşıyorsa çıkma oranı% 38 oranında yükselme eğilimi gösteriyor . Bu kötü bir durum.

Web tasarımındaki diğer bir faktör de yükleme hızı ile ilgilidir . Bu, tüm öğeleriniz ile bunların ziyaretçinizin tarayıcısı ve internet bağlantısı üzerindeki yükü arasında bir denge bulmayı içerir.

Mobil uyumluluk
Son verilere göre , mobil cihazlar tüm online trafiğin% 50’nin üzerinde oluşturuyor. Bu, web siteniz akıllı telefonlara ve tabletlere doğru şekilde yüklenmiyorsa, potansiyel kitlenizin yaklaşık yarısını korkutuyor olabileceğiniz anlamına gelir!

Bundan kaçınmak için web tasarım stratejiniz, içeriğinizin mobil uyumlu olduğundan emin olarak yapılmalıdır. Bu , birden çok ekran boyutuna ve erişim koşullarına uygun şekilde yüklenen ve uyarlanan sayfalara sahip olmak anlamına gelir.

En kötü web tasarım hataları nelerdir?
Web tasarım, görseller ve kaliteli deneyimler aracılığıyla markanın tutarlılığını ve gücünü sağlamlaştırmaya yardımcı olduğu için pazarlama ve satış stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ancak iyi sonuçlara şirketinizin çabalarını boşa çıkarma potansiyeline sahip hatalardan kaçındığınız zaman ulaşabilirsiniz.

Bu hatalardan bazıları; içerik kalitesinin zayıf olması veya abartılması, hız sorunları, tasarım ve kullanıcı dostu deneyim sorunları ve en önemlisi seo problemleri.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
İyi bir web tasarım, içeriğin arama motorları tarafından uygun şekilde dizine eklenmesini de sağlayabilir ve işine iyi bir görünürlük sağlar. Bu nedenle tasarımcıların bu alanda çalışırken SEO‘ya hakim olmaları gerekir.

Ne de olsa, bir web sitesindeki varlıkların çoğu, metin, resim ve kod için geçerli olan sıralamasında etkendir. Bu aynı zamanda içerik yönetim sistemlerinin nasıl çalıştığı ve optimize edilebileceği hakkında bilgi gerektirir.

Antalya Web Tasarım Fiyatları
Müşterilerin bir çoğu sektörünü, projesini ve hedefini projelendirmeden veya ayrıntılı bir bilgi vermeden fiyat talebinde bulunabiliyor, fiyatlandırma konusunda şöyle bir örnek verebiliriz.

+ Lokal bir bölgede hizmet sektöründe olan bir işletmeyi ele alalım, mesela bir tesisatçı veya terzi olsun; Tasarım ve içerikteki hacmi daha küçük ve yapım süresi daha kısadır ayrıca seo çalışması da lokal olarak yapılır küçük bir rakip ve sektör analizi yaparak bunu öğrenebilir ve uygun bütçelerle çözüm ortağı olabiliriz.

+ Ulusal alanda hizmet veren bir üretici işletme için işler çok daha farklıdır, mesela çanta üreten bir işletmenin ciddi rakipleri vardır. Bunun için rakiplerden daha iyi bir tasarım, hız ve seo çalışması gereklidir. Bu uzun bir çalışma süresini gerektiriyor, doğal olarak lokal bir işletme ile ulusal bir işletmenin arasında çok ciddi oranda fiyat farkları ortaya çıkabilir.

Dijital hizmetlerde sürdürülebilir güven ?
Müşterilerimizin bir çoğu %40’dan fazlası aynı sektörde olduğumuz şirketler tarafından memnuniyetsiz ve ilgisiz kalmış müşterilerdir. Bunu tedavi etmek ve süreklilik arz etmek için para odaklı çalışmalar yapmıyoruz, her bir müşterimizin web tasarım, reklam, seo, sosyal medya, markalaşma ve projelendirme hizmetlerini özel olarak dizayn ediyor ve en iyi ve kurumsal hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bugün için değil gelecek için.

Kısaca Web Tasarım
Antalya Web tasarım bir çok şeyden oluşan kompleks bir yapıdır; iyi bir tasarım, kullanıcı denetimi, hız ve optimizasyon ve iyi bir seo gerektirir. Bütün bunların tek parça halinde müşteriye ulaştırılması ciddi bir emek ve çalışmayı gerektirir. Nc WebTasarım olarak müşterilerimize web tasarım, reklam, seo ve diğer şeyleri satmıyoruz; Potansiyel müşterilerine ulaşmaları için çalışmalar yapıyoruz. Yani hedefimiz sizin hedefinizi yakalamanızdır.

Bunun için projenizi, sektörünüzü ve fikirlerinizi bizimle paylaşın sizin için gerekli olan web tasarım, reklam ve seo çalışmalarını birlikle projelendirerek uygulayalım.

Web siteniz ile organik olarak Google arama motorunda ilk sıralarda yer almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

Haber Bültenimize Abone Olun

Duyuru ve Kamyanlarımızdan Haberdar Olmak için E-Posta Adresinizle Kayıt Olabilirsiniz.